ЗДО №2, ”Малятко”, Сквира
Сквирський район, Київська область

Атестація педагогічних працівників

19 березня 2020 року відбулося онлайн-засідання атестаційної комісії дошкільного закладу з питання проведення атестації педагогічних працівників.

Учитель-логопед Марценківська І.А. представила увазі комісії свій досвід роботи "Використання мнемотехніки у формуванні правильної звуковимови та навичок фонематичного аналізу".

Ірина Анатоліївна зазначила, що мнемотехніка є одним із методів ефективного використання пам'яті. А на дітей дошкільного віку обрушується величезний потік інформації, який вкрай складно осягнути, не вміючи читати і писати. Тому саме мнемотехніка покликана допомагати в цьому.

 

Вихователь Чорна Н.П. поділилася своїми напрацюваннями за темою "Система роботи з екологічного виховання в дошкільному закладі з використанням ІКТ".

Наталія Петрівна активно залучає невичерпний потенціал комп'ютерних програм і медіапрезентацій для підвищення мотивації вихованців до знань з екології. Аудіовізуальна інформація є найбільш ефективною для сприйняття і запам'ятовування дітьми.

 

Практичний психолог Петренко Т.В. представила нові підходи до своєї діяльності. Зокрема, використання таких інновацій: ігротерапія, казкотерапія, мандалотерапія, кольоротерапія, психогімнастика, кольоротерапія.

 

Вихователь Верещак А.Ф. презентувала свій досвід роботи "Фізкультурно-оздоровчі заходи з дітьми дошкільного віку".

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *